Про нас

Про нас

Відпочивайте з нами

Ми – нове агентство онлайн бронювання турів без візиту в турагентство, але якщо потрібна допомога в організації туру або консультація у виборі готелю, менеджери нашої компанії із задоволенням в цьому допоможуть!
Ми пропонуємо тури в більш ніж 150 країн, а також міжнародні круїзи.

Широка географія подорожей – коли звертаєтеся до нас, можете бути впевнені в тому, що ваш відпочинок вдасться на всі 100% і ви отримаєте задоволення від країни або курорту, який мріяли відвідати. відвідайте саме той континент або ту країну, яку мрієте. Ми возимо туристів по всьому світу!

Надійність – туроператори, з якими ми співпрацюємо зарекомендували себе на цьому ринку, як найкращі і відповідальні. Замовляючи тури онлайн у нас, ви точно потрапите туди куди хочете і з найкращими умовами. Ми гарантуємо вам, що ви отримаєте максимум позитивних емоцій від поїздки і вам захочеться звертатися до нас знову і знову за самими найкращим відпочинком і захоплюючими пригодами.

Доступні ціни – будь-яка людина прагне не тільки придбати можливість цікавої подорожі, але і зробити це за прийнятними цінами. З нашим турагентством, ви станете власником туристичної путівки за найнижчу ціну. Так, як ми не ставимо націнки на тури!

Таким чином, цей далеко не самий повний список наших достоїнств робить нас найбільш привабливою туристичною компанією в Україні. Турфірма такого високого рівня дорожить своєю репутацією, і ми працюємо для вас в режимі забезпечення найкращих умов.

Які тури можна замовити у нас?
Звернувшись в наше турагенство ви побачите різноманітність турів. Ми пропонуємо українським мандрівникам відвідування різних міст Європи, все про що ви читали, дивилися в фільмах – до ваших послуг. Туристичне агентство CHEAPTRAVEL познайомить вас з Парижем і Лондоном, Прагою і Віднем, Осло і Амстердамом. Просто задумайтеся улюблене місто в Європі, і ми вам допоможемо його відвідати.

Доступні ціни

Ми знаходимо і пропонуємо найнижчі ціни на тури, засновані на інтелектуальному пошуку і порівнянні даних туристичних операторів України

Швидкий підбір турів

Пошук проводиться по більш ніж 95% туроператорів України. Це гарантує можливість знайти цікаві для вас тури, і порівняти ціни, вибравши мінімальні

Онлайн бронювання

Більше не потрібно ходити в офіс! Виберіть тур, забронюйте, оплатіть онлайн, і ви отримаєте всі документи на пошту. Додаткова економія часу і грошей!

Економія часу

Швидкий пошук, оцінка готелів, команда досвідчених консультантів, онлайн бронювання та купівля дозволять Вам економити свій час. Проведіть цей час краще з дорогими Вам людьми

наші партнери

Замовити
дзвiнок
X

Звязатись з нами